Kasulikud lingid informatsiooniks õppima või tööle mujal Euroopas

Agentuur Scandinavian Study on suunatud kõrghariduse omandamisele järgnevates Taani kõrgkoolides:

 

  1. Aalborg University
  2. University College of Northern Denmark
  3. Business Academy Aarhus
  4. Lillebaelt Academy of Professional Higher Education
  5. Zealand Institute of Business and Technology
  6. TEKO Design College
  7. Dania​

 

Agentuuri eesmärk on lihtsustada kandideerimist partnerkõrgkoolidesse, andes nõu ja abi dokumentide täitmisel ning infot kohaliku eluoluga seotud teemadel. Pakutavad teenused on noortele tasuta ja see tagab võrdsed võimalused kõigile õpilastele.

 

Euroopa Noorteportaal

 Internetilehekülg noortele, mis sisaldab üle 10 000 viite erinevatele noortele olulistele kodulehekülgedele. Kust saate informatsiooni Euroopas õppimise, töötamise, vabatahtliku tegevuse, noorte õigused, reisimine, rahastusvõimalused ja kuidas teha ise projekte.

 

Eurodesk

 Eurodesk on Euroopa noorte infovõrgustik. Vastused saad küsimustele, mis seonduvad rahastamisvõimaluste ja noorte liikuvusega - st. töötamise, õppimise, vabatahtlikuks minemise, reisimise või muuga, samuti leida partnereid välisriikides näiteks noorsoovahetuse korraldamiseks või ühiste projektide elluviimiseks.

 

Eesti Euroopa Liikumine

 EURO<26 aitab noortel soodsamalt reisida ja mugavamalt elada. Liitu veebis meilinglistiga ja põnevad pakkumised jõuavad kiirelt Sinuni!

 

Euroopa Noored

Kui oled 18-25 aastane. Oled huvitatud võimalusest elada 6-12 kuud välismaal. Seejuures oled valmis end siduma töökohustusega mittetulunduslikus valdkonnas. Kulude pärast ei pea Sa muret tundma. Oled valmis endale selle võimaluse välja sebima, valmis tegutsema!

 

Rajaleidja

 On karjääriplaneerimist toetav internetileht. Siit võid hõlpsasti leida informatsiooni, mille toel on Sul kergem elukutset valida kui ka edasist karjääri planeerida. Portaal vahendab päevakajalisi uudiseid ja sisulisi ülevaateartikleid Eesti meediaväljaannetest.

Aasta üritused

Uudised

Vana-Vigala Hariduse tn 2; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; Tel +372 482 4545; Mob +372 505 2766