Õpetaja Õppeaine Tegevus Päev Aeg Ruum  

Abel, Ira

sissejuhatus erialasse

Järelevastamine

31.08-31.08 K

17:30-18:00

Peahoone - 228 (sissejuhatus erialaõpingutesse, vene keel, esmaabi)

 

Asumets, Riina

puhastus-korrastustööd

Järelevastamine

31.08-31.08 T

16:30-17:30

Peahoone - 129 (puhastusteeninduse õppeklass)

 

Hermann, Kai

inglise keel

Järelevastamine Kokkuleppel

31.08-31.08

 

Peahoone - 227 (inglise keel)

 

Järv, Maret

esmaabi

Järelevastamine

31.08-31.08 K

17:30-18:30

Peahoone - 119 (KOOLI TERVISHOIUPUNKT)

 

Kalda, Tiina

loodusained

Järelevastamine

31.08-31.08 T,K

08:00-08:30

Peahoone - 234 (Bioloogia, keskkonnakaitse, lilleseade, klienditee)

 

Kasesalu, Imbi

keemia

Järelevastamine

31.08-31.08 K

12:00-13:00

Peahoone - 209 (Keemia)

 

Kikas, Liina

kehaline kasvatus

Järelevastamine

31.08-31.08 E

17:00-18:00

Peahoone - 102 (Kehalise õpetaja kabinet)

 

Kiri, Joonas

sepatöö eriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 N

16:30-17:30

Õppetöökoda - 218 (Seppade õppekonsultatsiooniklass)

 

Käär, Aavo

ehituseriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 N

16:30-17:30

Õppetöökoda - 121 (Ehituse õppetöökoda)

 

Käär, Silja

muusika

Järelevastamine

31.08-31.08 N

16:30-17:15

Peahoone - 216 (õpppedirektor)

 

Laats, Agni

arvutiõpetus

Järelevastamine

31.08-31.08 E

10:00-10:20

Õppetöökoda - 107 (Arvutiklass)

 

Lehtsalu, Tiina

toitlustuseriala kutseõpe

Järelevastamine Kokkuleppel

31.08-31.08

     

Liitmäe, Urmas

ehituseriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 T

16:30-17:30

Õppetöökoda - 121 (Ehituse õppetöökoda)

 

Noppel, Neeme

autoeriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 K

17:30-18:30

Õppetöökoda - 108 (Automaalri õppetöökoda nr 2)

 

Nööp, Helgi

sotsiaalained- inimeseõpetus

Järelevastamine

31.08-31.08 K

17:30-18:15

Peahoone - 125 (tugiteenuste- ja eripedagoogika osakonna juhataja)

 

Ojavee, Kersti

töökeskkond

Järelevastamine Kokkuleppel

31.08-31.08 E,T,K,N

17:30-18:30

Õpilaskodu nr.4 - 101

 

Orav, Hillar

matemaatika

Järelevastamine

31.08-31.08 T

16:30-17:15

Peahoone - 230 (Matemaatika)

 

Otsing, Mati

Kõik minu poolt õpetatavad ained, eelneval kokkuleppel!

Järelevastamine Kokkuleppel

       

Otsing, Mati

autoeriala kutseõpe

Järelevastamine Kokkuleppel

31.08-31.08

     

Pool-Juhkanson, Elle

kondiitri eriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 K

17:15-18:00

Peahoone - 133 (kokandus, kondiiter)

 

Rand, Katrin

toitlustuseriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 K

17:15-18:00

Peahoone - 201 (Kokanduse teooria)

 

Raud, Ene

eesti keel ja kirjandus

Järelevastamine

31.08-31.08 T

16:30-17:15

Peahoone - 232 (eesti keel)

 

Rego, Inge

toitlustuseriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 K

17:15-18:00

Peahoone - 201 (Kokanduse teooria)

 

Rego, Marne

autoeriala kutseõoe

Järelevastamine

31.08-31.08 K

17:15-18:00

Õppetöökoda - 104 (Autoplekksepa õppetöökoda)

 

Reigo, Rein

füüsika, keemia

Järelevastamine

31.08-31.08 N

16:30-17:15

Peahoone - 231 (füüsika, keemia)

 

Saareleht, Jüri

puidueriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 N

17:00-17:45

Õppetöökoda - 117 (Puidukäsitöö õppetöökoda)

 

Vedam, Kalju

puidueriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 K

16:00-16:45

Õppetöökoda - 210 (Puidukäsitöö õppekonsultatsiooniklass)

 

Viin, Mati

autoeriala kutseõpe

Järelevastamine

31.08-31.08 E

16:30-17:15

Õppetöökoda - 205 (Automaalrite õppekonsultatsiooni klass (lükandsein)

 

Viirma, Anne

sotsiaalained

Järelevastamine

31.08-31.08 E

16:30-17:15

Peahoone - 226 (ajalugu, ühiskond, puhastuskorrastustööd)

 

Üürike, Maie

majandus, ettevõtlus, kunst

Järelevastamine

31.08-31.08 N

12:30-13:30

Peahoone - 229 (Saksa keel, majandus, ettevõtlus, tööseadusandlus)

 

Uudised

Vana-Vigala Hariduse tn 2; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; Tel +372 482 4545; Mob +372 505 2766